Start Kobiety z pomysłem Aktualności

postheadericon Aktualności - "Kobiety z pomysłem"

kliknij na zdjęcie a otworzysz w nowym oknie fotogalerię ...

Stowarzyszenie "Kobiety z pomysłem" rozpoczęło swoją działalność w dniu 20.05.2009r.
Kobiety z pomysłem brały udział w dniach Przecławia, dożynkach gminnych i powiatowych.
W czasie dożynek powiatowych reprezentowały Gminę Przecław na stoisku wystawowym
i w czasie ich trwania zdobyły dwie nagrody tj. 3 miejsce w konkursie na najładniejsze obejście
i 2 miejsce w konkursie przedniejszy destylat.

Z rąk starosty mieleckiego otrzymały medal upamiętniający mieleckie rozmaitości folkowe .
Zrealizowały dwa projekty pt. Smaki Europy-cykliczne spotkania wielopokoleniowe,
które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Rzemienia.
Projekty były realizowane w ramach programu integracji społeczne oraz w programie działaj lokalnie.
Razem z Ochotniczą Strażą Pożarną w Rzemień zorganizowały imprezę mikołajkową w dniu 6 grudnia
dla dzieci w wieku od 2-7 lat zamieszkujących sołectwo Rzemień, co było dla nich dużym przeżyciem.

To dobry start w działalności Stowarzyszenia, mamy nadzieję, że w bieżącym 2010 roku Kobiety z pomysłem
również podejmą działania na rzecz naszej społeczności lokalnej a szczególnie na rzecz ich samych.

Życzymy powodzenia.